1. Pradžia
  2. /
  3. Pasiekimai
  4. /
  5. „Axioma servisas“ pratęsė bendradarbiavimą su „DP-Pumps“

„Axioma servisas“ pratęsė bendradarbiavimą su „DP-Pumps“

Pramonės įrenginių serviso ir techninės priežiūros paslaugas teikiantis „Axioma servisas“ pratęsė bendradarbiavimą su Olandijos pramoninių siurblių gamintoja „DP-Pumps“. Oficialaus „DP-Pumps“ produkcijos platintojo statusas bendrovei „Axioma servisas“ suteikia teisę prekiauti olandų gaminamais daugiapakopiais išcentriniais vandens siurbliais ir daugiapakopių siurblių slėgio stotelėmis.

„Kiekviena partnerystė stiprina ir mūsų specialistų kompetenciją – štai kitų metų pradžioje planuojame vykti į gamintojo mokymus. Kaip oficialūs produkcijos platintojai, bet kada galime kreiptis konsultacijų, naudotis gamintojo know how“, – sako „Axioma servisas“ Sukamųjų įrengimų skyriaus vadovas Lukas Fiodorovas.

Jis pasakoja, kad šis olandų gamintojas išsiskiria aukšta gaminių kokybe bei itin greitu jų tiekimu – individualiai surinktą gaminį klientams galima pristatyti per savaitę. „DP-Pumps“ gaminami daugiapakopiai išcentriniai vandens siurbliai ir jų stotelės itin populiarios pastatų, ŠVOK bei vandens tiekimo sistemose – per dieną jų pagaminama net keli šimtai ir montuojami viešbučiuose, ligoninėse, dangoraižiuose  ir kituose pastatuose visame pasaulyje.

„Mūsų bendrovės specialistų patirtis pramoninių siurblių remonto ir priežiūros srityje siekia jau 20 metų, tiekiame siurblius, jiems reikalingas atsargines dalis. Dirbame su įvairiais gamintojais, todėl savo užsakovams galime pasiūlyti jų poreikius labiausiai atitinkančius gaminius“, – priduria L. Fiodorovas.

„DP-Pumps“ yra pirmaujanti daugiapakopių nerūdijančiojo plieno siurblių ir didelio našumo slėgio kėlimo stočių gamintoja. Per metus bendrovė pagamina 100 tūkst. siurblių, 6 tūkst. slėgio kėlimo stotelių, savo gaminamus produktus eksportuoja į daugiau kaip 100 šalių. Beveik visi gaminių komponentai gaminami Olandijoje, o gamybos procesai yra automatizuoti, todėl garantuojama gaminių kokybė ir konkurencinga kaina.