„Axioma servisas“ operatyviai teikia būtinas paslaugas klientams net ir karantino metu. Įmonė reguliariai sulaukia skambučių su prašymais kuo skubiau išspręsti netikėtai iškilusias problemas. Dažniausiai gedimo atvejų yra neįmanoma nuspėti iš anksto, o staiga sustojusi technika gali padaryti didelių nuostolių. Technikos ir procesų atstatymo, tokiais atvejais reikia čia ir dabar.

Nesenai sulaukėme pagalbos prašymo iš vienos katilinės, aprūpinančios gyventojus šilumos energija ir karštu vandeniu. Buvo pranešta, jog biokuro katilo pakuros vidinis mūras yra suskilęs ir eksploatuoti jo toliau negalima, nes kyla rizika pažeisti katilo ekraninius vamzdžius. „Axioma servisas“ specialistai šią problemą išsprendė per mažiau nei dvi dienas: įmonė rado specialų trinčiai atsparų liejamą betoną ir įrangą, taip pat pakeitė ankerius. Klientai dėkojo už įdėtas pastangas bei operatyvumą, siekiant darbus atlikti per kuo trumpesnį laiką.

„Mūsų įmonė turi pakankamai specialistų ir yra visada pasiruošusi padėti pramonės ir energetikos įmonėms, net Lietuvoje esant ekstremaliai situacijai – juk šildymo sezonas tęsiasi, įranga dar reikalinga ir ji nesirenka, kada sustoti“, – sako šiam projektui vadovavęs „Axioma servisas“ projektų vadovas Justas Januškevičius.

Serviso specialistai dažnai dirba ekstremaliomis sąlygomis – įranga sugenda staiga, bet kokiu paros laiku, nepaisydama karantino ir kitų žmogiškų faktorių. Mūsų darbuotojai yra pasiruošę padėti ir atlikti remonto darbus kaip įmanoma greičiau,­­ nepaisant visų iššūkių bei aplinkybių.­­

„Axioma servisas“ pramonės ir energetikos įmonėms teikia aptarnavimo ir remonto paslaugas. Bendrovėje dirba specialiai apmokytas personalas, veikia serviso tarnyba, paslaugas teikianti 24 val. per parą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.