1. Pradžia
  2. /
  3. Nuolatinė priežiūra
  4. /
  5. Nuskaitymo sistemų skyriaus komanda džiaugiasi dar viena ilgalaike sutartimi

Nuskaitymo sistemų skyriaus komanda džiaugiasi dar viena ilgalaike sutartimi

Augant energetikos įmonių susidomėjimu išmaniąja duomenų apskaita, „Axioma serviso“ Nuskaitymo sistemų skyriaus komanda gyvena darbingomis nuotaikomis. Pavasarį buvo pasirašyta dar viena nauja sutartis su bendrove UAB „Litesko“, valdančia miestų bei gyvenviečių centralizuoto šildymo sistemas.

Pagal sutartį, įmonėje numatyta vykdyti šilumos perdavimo tinklo monitoringo, apskaitos duomenų surinkimo ir perdavimo įrangos techninę priežiūrą bei nuotolinį duomenų surinkimą ir perdavimą iš daugiau nei 22 tūkst. karšto vandens skaitiklių.

„Axioma serviso“ komanda šias paslaugas įsipareigojo teikti trejus metus. Be to, visą sutarties galiojimo laikotarpį bus atliekama ir gyvenamuosiuose daugiabučiuose namuose esančių šilumos punktų bei „Litesko“ bendrovei priklausančių katilinių ir šilumos perdavimo tinklo slėgio monitoringo įrangos techninė priežiūra siekiant, kad sistema veiktų sklandžiai ir be trikdžių.

„Galime surinkti ir teikti duomenis ne tik iš įvairių skaitiklių, bet ir atlikti techninę įrangos priežiūrą. Į ją įeina sutrikimų/gedimų šalinimas, periodiniai ir ne periodiniai remontai bei priežiūra, būklės stebėsena, patikra, naujų apskaitos prietaisų prijungimas“, – apie teikiamas paslaugas pasakoja Nuskaitymo sistemų skyriaus vadovas Audrius Adamonis.

Trejus metus galiojančios sutarties vertė siekia daugiau nei 1,5 mln. eurų.

Marijampolėje, Telšiuose, Druskininkuose, Biržuose, Kelmėje bei jų gyvenviečių gyvenamuosiuose daugiabučiuose namuose išmaniųjų skaitiklių pagalba yra vykdoma itin tiksli sunaudoto karšto vandens apskaita, o gyventojai gali patogiai atsiskaityti už suteiktas paslaugas.

„Litesko“ bendrovė centralizuotai aprūpina šiluma bei tiekia karštą vandenį daugiau nei 30 tūkstančių gyventojų bei keliems tūkstančiams verslo įmonių, organizacijų ir viešojo sektoriaus įstaigų.