1. Pradžia
  2. /
  3. Nuolatinė priežiūra
  4. /
  5. Matavimo prietaisų nuolatinės metrologinės patikros bus atliekamos UAB „Kauno vandenys“

Matavimo prietaisų nuolatinės metrologinės patikros bus atliekamos UAB „Kauno vandenys“

Daugiausia serviso paslaugų pramonės ir infrastruktūros įmonėms teikianti UAB „Axioma servisas“ džiaugiasi besitęsiančiu bendradarbiavimu su didžiausiomis Lietuvos vandentvarkos bendrovėmis. Birželį buvo pasirašyta jau antra ilgalaikio aptarnavimo sutartis su geriamąjį vandenį tiekiančia bei nuotekas tvarkančia UAB „Kauno vandenys“.

Šį kartą „Axioma servisas“ įsipareigojo trejus metus atlikti fizikinių-cheminių matavimo priemonių metrologines patikras. Pavasarį pasirašytoje sutartyje numatyta dvejus metus rūpintis nuotolinio nuskaitymo sistemos veikimu bei rinkti, perduoti ir atvaizduoti šalto vandens apskaitos prietaisų rodmenis.

Tikrins daugiau nei 80 matavimo prietaisų

Laboratorija Vilniuje tikrins 86 dujų analizatorių-signalizatorių ir jų sistemų, alkotesterių bei kitų fizikinių-cheminių matavimo prietaisų atitiktį nustatytiems metrologiniams reikalavimams.

„Dalies prietaisų metrologines patikras vykdysime pasitelkę ir partnerių pagalbą. Džiaugiamės, kad suvieniję jėgas galime pasiūlyti tokią kompleksinę paslaugą lyderiaujančioms pramonės įmonėms“, – sako laboratorijos vadovė Eglė Nugaraitė-Juršienė.

Vykdys patikras pagal LR nustatytą tvarką

Metrologines patikras „Axioma servisas“ atliks pagal iš anksto su klientu suderintą planą. Periodiškumas yra numatytas Lietuvos Respublikos teisės aktuose.

Standartus atitinkantiems matavimo prietaisams bus išduodami sertifikatai bei specialūs patikros žymenys.

Sutarties, pasirašytos su „Kauno vandenimis“, vertė siekia 45 tūkst. eurų.

„Axioma serviso“ laboratorijoje atliekamos ne tik metrologinės patikros, bet ir akredituoti biokuro drėgmės, peleningumo bei šilumingumo tyrimai. Daugiau informacijos apie tiekiamas paslaugas rasite čia.