1. Pradžia
  2. /
  3. Nuolatinė priežiūra
  4. /
  5. Įsitikinę paslaugų kokybe „Vilniaus baldai“ patikėjo dar vienos katilinės eksploataciją „Axioma servisui“

Įsitikinę paslaugų kokybe „Vilniaus baldai“ patikėjo dar vienos katilinės eksploataciją „Axioma servisui“

Viena didžiausių baldų gamintojų Lietuvoje, bendrovė „Vilniaus baldai“, dar vienos savo katilinės operavimą patikėjo „Axioma servisas” specialistams.

„Laimėję „Vilniaus baldų“ paskelbtą konkursą, rūpinsimės bendrovės padalinyje Savanorių pr. esančios katilinės priežiūra. Vertiname kliento parodytą pasitikėjimą, kurį didele dalimi nulėmė sėkmingas mūsų darbas naujoje gamykloje – ten esančios katalinės priežiūros kokybė, greita reakcija ir lengva komunikacija“, – sako Vilniaus įrengimų remonto skyriaus vadovas Andrius Norutis.

Įmonės specialistai Vilniaus baldų katilinėje dirbs pamainomis 24/7 ir atliks pilną jos eksploataciją: prižiūrės kieto kuro katilus, valdys automatizuotus procesus, vykdys planinius priežiūros darbus, šalins elektros, automatikos ir mechaninius gedimus.

„Katilinėje, kurios priežiūros darbus pradedame šiuo metu – įvairių gamintojų ir laikotarpių įranga. Pirmiausia numatome atlikti katilų apžiūrą, identifikuoti ir pašalinti silpniausias sistemos vietas, pademonstruoti aukštą priežiūros darbų standartą ir taip parodyti klientui, kad pasirinkti mus buvo teisingas sprendimas“, – sako A. Norutis.

AB „Vilniaus baldai“ biokuro katilinė pagamintą šilumą naudoja ne tik technologinėms reikmėms ir patalpų šildymui – vieno katilo pagaminta šiluma jau keletą metų tiekiama miestui kaip nepriklausomo šilumos gamintojo.

Šiuo metu „Axioma servisas“ be dviejų „Vilniaus baldų“ katilinių operuoja dar keturias kitų šilumos gamintojų katilines.