1. Pradžia
  2. /
  3. Nuolatinė priežiūra
  4. /
  5. Bendradarbiavimas tęsiasi – „Axioma servisas“ ir toliau eksploatuos dvi nepriklausomas biokuro katilines

Bendradarbiavimas tęsiasi – „Axioma servisas“ ir toliau eksploatuos dvi nepriklausomas biokuro katilines

Bendrovės „Axioma serviso“ komanda, turinti daugiau nei 20 metų patirtį biokuro katilinių priežiūroje ir aptarnavime, dar trejiems metams įsipareigojo prižiūrėti nepriklausomų šilumos gamintojų – UAB „Forest Investment“ ir UAB „Lerenta“ katilines. Pagal pasirašytas sutartis, „Axioma servisas“ ir toliau rūpinsis šių katilinių operatyviniu valdymu bei atliks numatytą periodinę priežiūrą.

Su Vilniuje ir Visagine pastatytomis biokuro katilinėmis partnerystė tęsiama jau nuo 2019 metų. „Axioma serviso“ specialistai čia rūpinasi bei užtikrina nepertraukiamą ir sklandų šilumos tiekimą, valdo biokuro katilus bei pagalbinius įrenginius.

„Axioma serviso“ teikiama katilinių eksploatacijos paslauga klientui yra itin patraukli – nereikia rūpintis darbuotojų paieška ir kvalifikacija, visam sutarties galiojimo laikotarpiui yra užtikrinama pastovi kaina, o įrangos valdymo, serviso bei biokuro tyrimų paslaugos gaunamos iš vienų rankų. Tai užtikrina efektyviausius katilinių darbo veiklos rezultatus –  kompetentingi specialistai, nuolat dirbantys objekte, gali prevenciškai reaguoti bei užkirsti kelią galimiems gedimams.