1. Pradžia
  2. /
  3. Nuolatinė priežiūra
  4. /
  5. „Axioma serviso“ specialistai prižiūrės ir „Klaipėdos duonos“ gamykloje esančią įrangą

„Axioma serviso“ specialistai prižiūrės ir „Klaipėdos duonos“ gamykloje esančią įrangą

Teikianti visapusiškas pramoninės įrangos remonto bei aptarnavimo paslaugas energetikos, maisto pramonės, logistikos ir kitų sričių įmonėms, bendrovė pasirašė dar vieną svarbų kontraktą. Šių metų pradžioje – „Axioma servisas“ įsipareigojo atlikti gamybos įrenginių techninės priežiūros bei remonto darbus duonos ir kitų kepinių gamykloje UAB „Klaipėdos duona“.

Klaipėdos krašte įsikūrusioje gamykloje dominuoja mechaninė įranga, kurią „Axioma serviso“ komanda remontuos bei aptarnaus. Visi darbai bus vykdomi klientui pateikus užsakymus: įrangos aptarnavimas pagal suderintą grafiką, remontas įvykus avariniams gedimams arba kiti darbai suplanuotuose gamybos stabdymuose. Klapėdos serviso padalinio specialistai atliks tepimus, sugedusių/lūžusių vietų remontus bei įrengimų perrinkimus ir kt. darbus.

„Džiaugiamės, kad maisto pramonės lyderiai Lietuvoje pasitiki mūsų, kaip serviso partnerių, kompetencija. „Klaipėdos duonos“ gamykloje įmonės du specialistai dirbs pagal iš anksto suderintą grafiką, kad galėtų atlikti įvairius techninės priežiūros darbus. Tikimės prisidėti ir prie ateityje planuojamų projektų“,- sako „Axioma serviso“ pardavimų inžinierius Vilius Martinkus.

Vieneriems metams pasirašytos sutarties apimtis nėra numatyta.

„Klaipėdos duona“ savo veiklą vykdo nuo 1832-ųjų metų ir iki šiol saugo bei puoselėja lietuviškos duonos kepimo tradicijas. Bendrovė yra laikoma Lietuvos duonkepių tradicijų puoselėjimo bei kūrimo lydere. Šiuo metu kepykloje yra ruošiama apie 180 rūšių kepinių, o per metus pagaminama apie 15 tūkst. tonų produkcijos.