1. Pradžia
  2. /
  3. Nuolatinė priežiūra
  4. /
  5. „Axioma servisas“ atliks ir „Lietuvos pašto“ technologinių įrenginių aptarnavimą

„Axioma servisas“ atliks ir „Lietuvos pašto“ technologinių įrenginių aptarnavimą

„Axioma servisas“ džiaugiasi į savo klientų sąrašą įtraukęs dar vieną strategiškai svarbią Lietuvos įmonę. Praėjusių metų pabaigoje specialistai, laimėję viešąjį pirkimą, įsipareigojo teikti technologinių įrenginių priežiūros ir remonto paslaugas, didžiausiai pašto paslaugas teikiančiai įmonei šalyje AB „Lietuvos paštas“.

„Axioma servisas“ paslaugas teiks visiems „Lietuvos pašto“ padaliniams esantiems Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio regionuose. 34 skirtinguose objektuose bus atliekami remonto darbai tokiems įrenginiams, kaip spaudos ir rišimo mašinos, elektriniai ir rankiniai palečių keltuvai, platforminiai vežimai ir konvejeriai.

„Didžiausias iššūkis bus įmonės padalinių veiksmų koordinavimas, kadangi sutartį vykdys Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Mažeikių padaliniai. Taip pat, pasitelksime ir partnerių pagalbą, nes tam tikrų įrenginių, tokių kaip šakinių krautuvų ar rišimo mašinų, remonto darbams yra reikalingos specifinės žinios“,- apie sutarties vykdymą pasakoja projektų vadovas Martynas Kriščiūnas.

Visi technologinės įrangos remonto bei priežiūros darbai bus vykdomi pagal kliento pateiktus užsakymus. „Axioma serviso“ komanda rūpinsis ir reikalingų atsarginių detalių bei medžiagų tiekimu.

Vieneriems metams su „Lietuvos paštu“ pasirašytos sutarties vertė siekia 145 tūkst. eurų.

„Lietuvos paštas“ yra didžiausias pašto ir siuntų paslaugų teikėjas šalyje. Jis valdo 170 pašto skyrių ir daugiau nei 400 paštomatų turintį LP EXPRESS tinklą. Daugiau negu 17 tūkst. kaimiškų vietovių Lietuvos pašto paslaugas gyventojams teikia 550 mobiliųjų laiškininkų. Bendrovės vizija – būti regioną su pasauliu jungiančiu patikimiausiu siuntų pristatymo tinklu.