1. Pradžia
  2. /
  3. Naujos veiklos
  4. /
  5. Naujiena „Axioma serviso“ produktų asortimente – „Kuebler“ produktai judėjimo matavimui

Naujiena „Axioma serviso“ produktų asortimente – „Kuebler“ produktai judėjimo matavimui

enkoderiai judėjimo parametrų matavimui

„Axioma serviso“ atstovaujamų prekinių ženklų sąrašą papildė dar viena naujiena – plačiausią judėjimo jutiklių ir enkoderių asortimentą rinkoje siūlantis vokiečių gamintojas „Kuebler“.

1960 metais įkurta įmonė kuria patikimus sprendimus ir sistemas padėties, greičio ir kitų judėjimo parametrų matavimui bei duomenų perdavimui.

ĮMONĖS SIŪLOMI PRODUKTAI

Enkoderiai: „Kuebler“ gamina įvairių tipų enkoderius – rotacinius, inkrementinius, kampinius, linijinius ir kt. Šie prietaisai naudojami sukamajam arba tiesiniam judėjimui matuoti ir komunikacijai su valdymo sistemomis užtikrinti.

Grįžtamojo ryšio sistemos elektros varikliams: Specialiai tiksliam variklių valdymui sukurtos sistemos su enkoderiais, padedančiais užtikrinti patikimą grįžtamąjį ryšį.

Skaitikliai ir ekranai: stebėti įvairiems proceso parametrams ir skaičiuoti bei atvaizduoti veiksmų (įvykių) skaičių.

Signalų keitikliai: Duomenų perdavimui arba keitimui iš statinio į rotacinį elementą skirti komponentai.

Posvyrio jutikliai: Naudojami pasvirimo arba polinkio kampams matuoti.

Matavimo prietaisai: „Kuebler” taip pat siūlo jutiklius įvairiems procesų parametrams matuoti, pavyzdžiui, temperatūrai ir slėgiui.

Sprendimai pramoniniams tinklams: Jutikliai ir enkoderiai, kuriuos galima lengvai integruoti į automatizavimo sistemas.

Magnetinės ilgio matavimo sistemos: Sistemos su specialiais jutikliais, kurie yra vedami per koduotą magnetinę juostą. Jutikliai gali būti dviejų tipų: inkrementiniai ir absoliutiniai. Magnetinė matavimo sistema yra nejautri dulkėms, drožlėms ir drėgmei bei atspari daugeliui skysčių ir alyvų.

enkoderiai pramonei

PRITAIKYMAS PRAMONĖJE

„Kuebler“ gamintojo produktai pritaikomi įvairiose pramonės ir automatizavimo srityse – visur, kur reikalingi aukštos kokybės sprendimai ir ypač tikslus judėjimo, pozicijos ar kitų parametrų matavimas.

Pramonės automatizavimas: Enkoderiai ir jutikliai gali būti naudojami automatizuotuose procesuose – pozicijos nustatymui, valdymui ir atsakui į signalus.

CNC ir mechaninė apdirbimo įranga: Enkoderiai gali būti integruojami į skaitmeninio valdymo sistemų įrangą, kad būtų užtikrintas tikslus įrankio pozicijos nustatymas ir koordinačių kontrolė.

Elektroninės valdymo sistemos: Jutikliai ir enkoderiai gali būti naudojami valdant įvairius įmonių procesus, nuo gamybos iki medžiagų pervežimo, taip padedant užtikrinti saugų ir efektyvų darbą.

Medicinos technika: Produktai gali būti pritaikomi robotinės chirurgijos ar diagnostikos įrangoje, kur reikalingi aukščiausio tikslumo matavimai.

Automobilių pramonė: Enkoderiai gali būti naudojami variklio ar automatinės pavarų dėžės valdymui.

Energijos gamyba: Pritaikomi elektros ir energijos gamybos sistemoms, kuriose reikalingas tikslus parametrų matavimas.

Maisto ir gėrimų pramonė: Pramonėje, kur reikalingas tikslus dozavimas, jutikliai gali būti naudojami skysčio srauto arba produktų kiekio kontrolei.

Pakavimo ir logistikos pramonė: Gali būti naudojami pasikartojančiose operacijose, kurios reikalauja tikslaus pozicijos nustatymo arba judėjimo sekimo: pakavimo linijose arba prekių pervežimo sistemose.

„Axioma servisas“ – oficialus „Kuebler“ prekybos partneris Lietuvoje, galintis parinkti, pasiūlyti ir įdiegti sprendimus tiksliam judėjimo matavimui bei duomenų perdavimui.

Jei domina „Kuebler“ gamintojo produktų integravimas į Jūsų turimą įrangą ar sistemas – susisiekite su mūsų specialistais, kurie padės parinkti tinkamiausią sprendimą.