1. Pradžia
  2. /
  3. Naujos veiklos
  4. /
  5. „Axioma servisas“ tapo „Zenit“ siurblių atstovu

„Axioma servisas“ tapo „Zenit“ siurblių atstovu

Pramonės įrenginių serviso ir techninės priežiūros paslaugas teikianti įmonė „Axioma servisas“ nuo kovo mėnesio tapo „Zenit“ siurblių atstovu Lietuvoje. Šis statusas bendrovei suteikia teisę prekiauti pramoniniais panardinamais drenažo ir nuotekų siurbliais.

Gamintojas šiuo metu siūlo labai platų asortimentą su daugybe funkcijų. Svarbu paminėti, jog „Zenit“ tiekia siurblius, kurie yra sertifikuoti ATEX ir tinka sprogiai aplinkai. Siurbliai yra gaminami iš įvairių medžiagų, įskaitant ketų GG25, nerūdijantį plieną AISI 316 ir bronzą. Įmonė turi tris gamyklas skirtinguose žemynuose, t.y. Europoje, Amerikoje ir Azijoje. Jose produkuojami siurbliai, jų valdymo spintos ir konfigūruojamos atraminės alkūnės kitiems nuotekų siurblių gamintojams. Lietuvą produkcija pasieks iš artimiausio regiono, esančio Italijoje.

„Mūsų bendrovės specialistų patirtis pramoninių siurblių remonto ir priežiūros srityje siekia jau 20 metų, parenkame siurblius, atliekame jų remontą ir tiekiame reikalingas atsargines dalis“, – sako „Axioma servisas“ Sukamųjų įrengimų skyriaus vadovas Lukas Fiodorovas.

Siurbliai, kuriuos atstovaus „Axioma servisas“ dažniausiai yra naudojami miesto tinklų pramonės ir kitų industrinių šakų nuotekoms pumpuoti, tačiau tai tikrai ne vienintelė jų pritaikymo sritis. Pavyzdžiui, siurbliai, kuriuose naudojamas specialus bronzos-aliuminio lydinys gali dirbti pramogų ir laisvalaikio industrijoje, kur naudojamas chloruotas vanduo. Pramoniniai siurbliai „Zenit“ turi išskirtinai daug privalumų. Patentuota uždara panardinamų siurblių aušinimo sistema, aukštas „Vortex“ tipo darbo ratų naudingumo koeficientas bei siurblių gamybai naudojami patentuoti metalo lydiniai, kurie sukuria didesnį atsparumą aplinkos poveikiui (Molib-Tech™) yra tik keli iš jų. Svarbu pabrėžti ir kietųjų dalelių pralaidumo parametrus, kurie faktiškai atitinka nurodytus dokumentacijoje. Deja, šiuo faktu negali pasigirti didelė dalis kitų siurblių gamintojų.­

„Zenit“ didelį dėmesį skiria klientų patirčiai ir kuria inovatyvius, šiuolaikiškus sprendimus. Vienas tokių yra „Zeno Pump Selector“ programėlė, kurios dėka galima savarankiškai parinkti kliento poreikius atitinkančius siurblius ar jų dalis. Taip pat puikiai praverčia ir visiems prieinama dokumentacija, kuri yra pateikiama įvairiomis kalbomis, specialiai vartotojams skirtoje internetinėje svetainėje.

„Axioma servisas“ atliks ir pilną šių siurblių aptarnavimą, remontą, parinks ir tieks reikiamas atsargines dalis. Prognozuojama, jog pagrindiniai klientai bus įmonės, kurios savo veikloje turi nuotekų su priemaišomis, kietosiomis dalelėmis, buitinių atliekų, naudoja ajeravimo ir maišymo sistemas.