1. Pradžia
  2. /
  3. Naujos veiklos
  4. /
  5. „Axioma servisas“ tapo oficialiu pramoninių siurblių gamintojo „Apex Pumps“ atstovu Baltijos regione

„Axioma servisas“ tapo oficialiu pramoninių siurblių gamintojo „Apex Pumps“ atstovu Baltijos regione

Bendrovė „Axioma servisas“ tapo oficialiu „Apex Pumps“ produktų atstovu bei autorizuotu „Apex Pumps“ pramoninių siurblių servisu Baltijos šalyse.

Daugiau nei 30 metų patirtį turintis Didžiosios Britanijos gamintojas „Apex Pumps“ rinkai siūlo aukščiausios kokybės išcentrinius siurblius, kurie gali būti pritaikyti pagal individualius, nestandartinius klientų poreikius. Itin plačiame produktų asortimente – vertikalūs ir horizontalūs išcentrinio tipo siurbliai, skirti maisto pramonės, metalo, naftos perdirbimo, vandens tiekimo ir valymo, elektros gamybos ir kt. įmonėms.

„Apex Pumps“ produktai yra pritaikyti naudoti su įvairiais skysčiais: geriamu ir aušinamu (karštu) vandeniu, kuru, cheminiais tirpikliais, dezinfekavimo priemonėmis ar net nafta ir alyva, kurios reikalauja gaminių atitikties API 610 standartui.

Jau daugelį metų „Apex Pumps“ gamyboje naudoja erozijai ir korozijai atsparias dangas, kuriomis padengiami siurblių komponentų paviršiai. Tai prailgina įrenginių tarnavimo laiką ir padeda apsaugoti nuo mechaninio ir cheminio poveikio, lemiančio sumažėjusį įrenginio našumą, patikimumą bei padidėjusias energijos ir eksploatavimo sąnaudas.

„Axioma servisas“ tapo ne tik vieninteliu šių gaminių oficialiu atstovu Baltijos šalių regione, bet ir autorizuotu „Apex Pumps“ pramoninių siurblių servisu. „Turime ilgametę patirtį remontuojant, įrengiant ir prižiūrint rotacinius mechaninius įrenginius, tad džiaugiamės, kad nuo šiol galėsime pritaikyti sukauptas žinias atliekant ir „Apex Pumps“ siurblių aptarnavimą“, – sako Kauno serviso padalinio vadovas Vytautas Krušinskas.

Šiuo metu „Axioma serviso“ komanda vieną iš „Apex Pumps“ HS tipo siurblių įrenginėja Alytuje. „Tapę oficialiu prekinio ženklo „Apex Pumps“ atstovu, galime pasiūlyti didžiausią pramoninių siurblių asortimentą Lietuvoje“, – teigia V. Krušinskas.