1. Pradžia
  2. /
  3. Naujos veiklos
  4. /
  5. „Axioma servisas“ pasirašė svarbią bendradarbiavimo sutartį su britų įmone „Naked Energy“

„Axioma servisas“ pasirašė svarbią bendradarbiavimo sutartį su britų įmone „Naked Energy“

„Axioma servisas“ tęsia atstovaujamų prekinių ženklų sąrašo plėtrą – tapo britų bendrovės „Naked Energy“ partneriu ir jo prekinio ženklo „Virtu“ atstovu Lietuvoje.

„Naked Energy“ yra daug apdovanojimų dizaino ir inovacijų srityse pelniusi kompanija, kurios specializacija – saulės energijos technologijų kūrimas ir energiją taupančių sprendimų kūrimas.

Nuo šiol „Axioma servisas“ Lietuvos rinkai siūlys dviejų tipų, „Naked Energy“ vakuuminius saulės kolektorius – „Virtu HOT“ ir „Virtu PVT“. Tai itin patrauklus sprendimas daug karšto vandens bei elektros energijos vartojantiems objektams – maisto ir gėrimų pramonės įmonėms, SPA centrams, baseinams ir kt.

Nauja technologija – net iki 4 kartų efektyvesnė

Vakuuminio saulės kolektoriaus konstrukcija yra panaši į termoso. Tai leidžia puikiai izoliuoti šilumą ir minimalizuoti šilumos nuostolius, o viduje cirkuliuojantis neužšąlantis skystis (propilenglikolis) leidžia pasisavinti saulės energiją efektyviau nei naudojant kitas technologijas.

„Virtu“ vakuuminiai saulės kolektoriai yra net iki 4 kartų efektyvesni nei saulės panelės. Unikali forma, integruoti atšvaitai bei žemas profilis padeda išvengti šešėlių ir leidžia surinkti daugiau saulės energijos panaudojus tą patį plotą.

Naudojant „Virtu PVT“ produktus išskiriama net iki 3,5 karto mažesnė tarša

Vakuuminiai hibridiniai saulės kolektoriai („Virtu PVT“) išskiria daug mažesnį anglies dioksido kiekį lyginant su įprastomis saulės technologijomis. „Virtu PVT“ produktai gamina elektrą ir ruošia karštą vandenį, todėl anglies dioksido kiekis vienam kvadratiniam metrui yra net iki 3,5 karto mažesnis.

Pritaikymas, integravimas bei montavimas – universalus

Vienas iš „Virtu“ gaminių privalumų, kurį būtina paminėti yra universalumas. Juos galima naudoti vandens pašildymui bei įvairių pramonės procesų, kuriems reikalinga elektros energija, veiklai.

Kitas svarbus privalumas yra integravimas. Vakuuminiai saulės kolektoriai yra suderinami su šilumos siurblių, dujinių ir elektrinių katilų sistemomis. Tai leidžia iš anksto pašildyti sistemą, kuri veikia su pagrindiniu šilumos šaltiniu.

„Virtu“ vakuuminių saulės kolektorių įrengimo procesas – itin patogus ir lengvas. Jie gali būti montuojami moduliais ant žemės, horizontalaus ar šlaitinio stogo ir netgi sienų (vertikaliai).

Du modeliai įvairiems klientų poreikiams

Gamintojas „Virtu“ klientams siūlo du vakuuminių saulės kolektorių modelius. „Virtu HOT“ – saulės energijos pagalba šildo vandenį iki 120°C ir didesnės temperatūros, o „Virtu PVT“ – šildo vandenį bei kartu gamina ir elektros energiją. Pastarasis vakuuminis saulės kolektorius yra hibridinis, kuris sujungia saulės fotovoltinę ir šiluminę technologijas.

„Axioma servisas“ yra oficialus „Virtu“ produktų atstovas Lietuvoje, galintis pasiūlyti palankiausias sąlygas bei kompleksines vakuuminių saulės kolektorių tiekimo, montavimo ir priežiūros paslaugas.

Apie „Naked Energy“

„Naked Energy“ – Didžiosios Britanijos inžinerijos įmonė, pirmaujanti saulės šilumos ir saulės fotovoltinės energijos technologijų srityje. „Naked Energy“ misija yra keisti energetiką į gerąją, tvariąją pusę, dekarbonizuojant šilumos gamybą – sritį, kurioje sunaudojamas didžiausias kiekis energijos.

Įmonės sukurta saulės PVT technologija leidžia sumažinti anglies dioksido kiekį net iki 3-4 kartų vienam kvadratiniam metrui, palyginti su įprastine saulės technologija.

Susidomėjote vakuuminių saulės kolektorių panaudojimo galimybėmis savo veikloje? Susisiekite su mūsų komanda čia.