1. Pradžia
  2. /
  3. Naujos veiklos
  4. /
  5. Bendrovė „Axioma servisas“ – vienintelis orapūčių gamintojo „Kubíček VHS“ serviso centras Baltijos šalyse

Bendrovė „Axioma servisas“ – vienintelis orapūčių gamintojo „Kubíček VHS“ serviso centras Baltijos šalyse

Nuolat didindama teikiamų serviso paslaugų sąrašą, „Axioma servisas“ taip pat plečia ir partnerių ratą – bendrovė nuo šių metų vidurio yra oficiali orapūčių gamintojo „KUBÍČEK VHS“ atstovė Lietuvoje ir jo serviso centras. Kiti šios įmonės centrai veikia tik Kroatijoje ir Ukrainoje.

„Partnerystę su „KUBÍČEK VHS“ derinome porą metų. Bendrovės atstovai keletą kartų lankėsi mūsų remonto centre, stebėjo, kaip dirbame, vedė mokymus ir, tik įsitikinę mūsų specialistų kvalifikacija ir įmonės patikimumu, suteikė mums teisę jiems atstovauti. Gerbiame partnerius, kurie, kaip ir mes, atsakingai renkasi partnerystę, nes tik taip galime garantuoti aukščiausio lygio paslaugas savo klientams“, – sako „Axioma servisas“ generalinis direktorius Artūras Lopeta.

Čekų gamintojas „KUBÍČEK VHS“ jau 28 metus gamina orapūtes, kurios naudojamos daugelyje pramonės sričių, žemės ūkyje, maisto pramonėje, statybose ir kt. – ne tik surenka jas iš pirktinių komponentų, bet pats atlieka projektavimo darbus, pritaiko savo įrengimus prie individualių poreikių, konsultuoja techniniais klausimais. „KUBÍČEK VHS“ orapūtės ilgai tarnauja, pasižymi mažomis eksploatacinėmis išlaidomis. Bendrovė taip pat turi patentuotą tyrimų ir plėtros padalinį, todėl nuolat tobulina savo produktus ir klientams siūlo technologiškai pažangius, ekonomiškus sprendimus. Daugiau apie „KUBÍČEK VHS“: http://kubicekvhs.cz/en/company/roots-blowers/

„Su KUBÍČEK bendraujame nuo 2014 metų: garantiniu ir pogarantiniu metu remontuojame jų gaminius, parduodame atsargines dalis, todėl gerai žinome jų produktus ir galime garantuoti, kad KUBÍČEK gaminamos orapūtės yra kokybiškos, ilgaamžės ir išsiskiria paprasta priežiūra“, – sako „Axioma servisas“ Remonto baro vadovas Povilas Valiūnas.

„Axioma servisas“ specialistai sukamųjų įrenginių remontu, priežiūra ir atsarginių dalių prekyba užsiima nuo 1999 metų. Tapę oficialiu „KUBÍČEK VHS“ atstovu ir vieninteliu serviso centru Baltijos šalyse, bendrovės specialistai žada koncentruotis į šių orapūčių remonto darbus. Ateityje bendrovė svarsto galimybę klientams pasiūlyti visą orapūčių paslaugų spektrą – pardavimą, montavimą, garantinį ir pogarantinį remontą.